Zákaznická linka
296 200 500

Kariéra v EkoTerm Servis

Chcete pracovat či spolupracovat s naší společností, která je na trhu dodávky tepla, správa a provozu kotelen, výstavby a rekonstrukcí kotelen více než 25 let?

Studujete a hledáte praxi/brigádu/pomoc s diplomovou či bakalářskou prací na téma plynových kotelen? Jsme otevřeni mladým lidem s nadšením, kteří se chtějí seberealizovat.

Neváhejte nás kontaktovat!

Nabízíme pracovní pozice:

Technik - junior

Popis pracovní pozice

Nabízíme spolupráci studentům v rámci studia na pozici Technik - Junior v oblasti tepelných zdrojů - plynových kotelen a výměníkových stanic.

Naším cílem je kvalitní servis a zajištění Dodávky tepla a teplé vody do bytových domů po celé ČR již více než 25 let.

Rádi bychom nabídli zájemcům možnost praxe, pomoc s bakalářskou/diplomovou prací a možnost dlouhodobé spolupráce v tomto oboru.

Popis Technika - juniora:

  • Poznání podnikání v oboru Dodávek tepla
  • Projekční činnosti
  • Seberealizace - jsme otevřeni Vašim nápadům

Požadavky na uchazeče

  • zájem a nadšení
  • spolehlivost a slušné jednání
  • obor TZB
  • student od 2. ročníku bakalářského studia

Nabízíme

  • Získání zkušeností
  • Možnost seberealizace - vytváření nápadů, konceptů, implementace
  • Možnost získání hlavního pracovního poměru v případě oboustranné spokojenosti
  • Flexibilita - přizpůsobení Vašemu studiu

Instalatér - topenáři

Nabízíme dlouhodobou spolupráci s instalatéry - topenáři, kteří jsou flexibilní a spolehliví. Vážíme si lidí, kteří jsou kvalitní, nadšení do své práce a féroví.